Dream House Invest - informacjeBielany Legnickie to jedna z najładniejszej dzielnic domów jednorodzinnych w Legnicy, położona w samym środku miasta!
W sąsiedztwie niskiej zabudowy, powstaje kameralne osiedle domów na sprzedaż - Bielany Legnickie. Budowa inwestycji rozpoczęła się wiosną 2016 r. Hasłem przewodnim inwestycji jest "Dom Marzeń". Oferowane przez nas domy posiadają komfortowe metraże 174 m² co pozwoliło projektantom niemal idealnie zaaranżować przestrzeń. Wymarzony dom z ogrodem i garażem jest świetną alternatywą dla komfortowego mieszkania w śródmieściu.

czytaj więcej

MARZYSZ O WŁASNYM DOMU Z OGRODEM W KOMFORTOWEJ LOKALIZACJI ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !

LOKALIZACJABielany Legnickieto idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie pozamiejski spokój oraz szybki dostęp do centrum miasta.

Teren inwestycji usytuowany jest środkowo-wschodniej części miasta, pomiędzy ulicami Jurosa i Piaskowskiego. Obie łączą się z ul. Gumińskiego, którą dojeżdżamy do Alei Rzeczypospolitej - jednej z głównych ulic Legnicy prowadzących do Rynku. Szkoła, przedszkole, kino, restauracja, czy galerii handlowa to tylko kilka minut samochodem.

  • 5 min do centrum miasta
  • 15 min dojazd do obwodnicy Legnicy, łączącej się z autostradą A4
  • 3 min do Centrum Handlowego (Auchan, Castorama, Decathlon, MediaMarkt, Morwisko, Jysk i inne)
  • 7 min do Parku Miejskiego
  • W pobliżu apteka, przedszkole miejskie, szkoła podstawowa
 

Inteligentne technologie

Nowoczesne budownictwo

Ekologiczne rozwiązania

Komfort i bezpieczeństwo